Údržba zahrad Praha a celé Střední Čechy

Jsme menší zahradnická firma která nabízí zahradnické služby v městě Praha ale také v celém Středočeském kraji a to v Praha – západ, Benešov, Beroun a jiné i vzdálenější města. Nabízíme kácení stromů a ořezy stromů, ořez stromů provádíme ze země z plošiny i stromolezectví z lana.

Dále nabízíme sekání trávy a údržbu neudržovaných zahrad.

Údržba zahrad Praha a Střední Čechy

Návštěvníky chaty kolikrát odradí od vstupu na pozemek přerostlé stromy a keře mezi kterýma se nedá ani projít. Proto všem zákazníkům nabízíme také nejen ořez stromů ale také kácení stromu na pozemku. Postaráme se komplet o neudržované pozemky kde se nedá ani projít a je tam tma. Pozemky vykácíme a také odstraníme kořeny.

Ořez stromů a sekání trávy

Ořezy a stříhání stromů nabízíme ze země a to stříhání túje a různých druhu, ořez větví a rizikové práce ve výškách. Jsme vybavení technikou která následně také větve podrtí a odvoz bioodpadu je samozřejmostí. Nemusíte se starat téměř o nic, stačí se s námi domluvit co konkrétně potřebujete a my se o vše postaráme.

Pokud budete potřebovat vyřídit povolení na vzrostlé stromy, tak jsme připraveni zvládnou i tohle zařizování na příslušných úřadech.

Ořez stromů nabízíme nejen na zahradách ale také u cest a chodníků pro občany ale také pro obce a města. Dále nabízíme sekání trámy a kompletní údržbu Vaši zahrady a to pravidelnou i jednorázovou.

Odstranění kořenů a pařezů

V případě zájmu nabízíme také zemní a výkopové práce náš partner se svou stavební technikou bagry a minibagry zajistí odstranění větších kořenu a následný odvoz veškerých bioodpadu. více na www.demoliceplus.cz

V případě zájmu o drobnou údržbu zahrad a práce jako zastřižení thúje nás kontaktujte alespoň pár dní předem před samotnou realizací. Někdy jsme vytížení i na měsíc dopředu a někdy zas máme čas i ze dne na den.

Vše záleží na vzájemné dohodě. Jsme Vám k dispozici denně. Neváhejte nás kontaktovat.

Pracujeme nejen v Praze ale také v celém Středočeském kraji a to např. Praha – západ, Benešov, Beroun a jiné i vzdálenější města.

Pokud se rozhodnete v jakékoli ročním období pro nejnutnější zahradnické práce, tak Vám nabízíme nástupní termíny již do 1 týdne od objednání. Do měst a obcí pokud je to cesta na hodinu, tak neúčtujeme dopravu. Cenu za provedení práce budete znát od nás předem.

Těšíme se případnou spolupráci.