Kameny na skalku a kameny na zahradu – levné zahrady Praha

Zabýváme se modernizací starých zahrad, která se Vám už nelíbí. Za pár dní, může vypadat Vaše zahrada úplně jinak. Nabízíme úpravy pozemku a zahradní skalky. Konzultace a poradenství v oblasti zahrad je od nás samozřejmost. V poslední řadě, vyšlapané chodníčky nepotřebují mohutnou dlažbu, stačí jen nášlapné kameny.

 

Zabýváme se údržbou a úpravou zanedbaných zahrad.

Kameny na skalku

Přes našeho partnera nabízíme kameny na skalky. Firma, která se zabývá bouráním domu a recyklací odpadu. Z hlediska životního prostředí a zákonech o odpadech je přípustné vybraný demoliční odpad využít pro další účely. Snažíme se zákazníkům vyjít vstříc a snížit cenu těchto materiálu natolik že cena je víceméně bezkonkurenční.

 

Ve většině případech nabízíme kameny na skalku za odvoz

Kameny lze využít na zahrady, zahradní skalky, na opěrné stěny, po nadrcení lze použít jako zpevnění cest případně jde použít kameny na zahrady, jako okrasné kameny.

Kameny na zahradu

Zaváželi jsme kameny, ke kraji vozovky jako zátarasy a bariéru pro neposlušné řidiče, kteří si parkovali jak chtěli, třeba i na trávníku. Položením těžkých kamenu se zamezilo jakémukoli pohybu osobních aut na trávě.

Kameny máme převážně opuku a pískovec, na internetu je spousta fotek a nápadů, jak tento druh materiálu využít na Vaši zahradě. Stačí mít jen inspiraci a chuť. A věřte, hned Vaše zahrada prokoukne a budete se cítit hned mnohem lépe.

Jako v rajské zahradě. Materiály na zahradu, dodáváme buďto na paletách a nebo vysypeme z kontejneru na předem určené místo. Naši zahradníci se postarají o důkladné rozmístění na na zahradě a jiných pozemcích.

Dále dodáváme, písky na pískoviště, zásypový materiál, ornou hlínu a rašelinu a na vybudování třeba velké skalky máme i jiné druhy, ostatní tříděné a stavební materiály lze u nás také zakoupit. Vše jsou svým způsobem pro nás odpady, tak v případě Vašeho zájmu nás kontaktujte a pokud budete souhlasit s naší bezkonkurenční cenou za dopravu, tak budete velice spojeni s naši nabídkou.

více informací na www.demoliceplus.cz

Těšíme se na spolupráci a věříme že budete se svou novou skalkou spokojeni.