Zahradnické práce Praha a Stř. kraj

Přemýšlíte nad údržbou zahrady a potřebujte zahradníka na kácení stromů, sečení trávy? Po ořezech a sečení je potřeba zajistit odvoz bioodpadu. Nabízíme nejen zahradnické práce ale také naložení a odvoz. Pomůžeme Vám s Vaší zanedbanou zahradou.

Zeptejte se nás na cenu zahradnické práce popř. jiné nabízené služby. Jsme Vám k dispozici na zahradnické služby od pondělí do neděle.

Zahradnické práce v Praze

Jsme Vám k dispozici  7 dní v týdnu

Tel.:    +420 777 625 474

Dejvická 10, Praha 6

IČO: 706 44 152
E-mail: info@zahradnici-praha.cz
Internet www.zahradnici-praha.cz

Pracujeme v lokalitě Praha a Střední Čechy
Při větším objemu zakázky, po dohodě také kdekoliv v ČR.

 

Poptávkový formulář

 

Položky označené * hvězdičkou jsou povinné.

 

 

Ochrana osobních údajů

Stránky zahradnici-praha.cz (v tomto dokumentu) odkazují také na stránky které provozujeme: levnaudrzba.cz . Tyto zásady ochrany osobních údajů popisují, jak používáme a chráníme veškeré informace, které nám poskytnete. Snažíme se zajistit, aby vaše soukromí bylo chráněno. Pokud nám poskytnete osobní informace přes e-mail, poptávkový formulář, můžete si být jisti, že bude použit pouze v souladu s tímto prohlášením o ochraně osobních údajů.

V každém případě shromažďujeme takové informace pouze tehdy, pokud je to nezbytné nebo vhodné pro splnění realizace zakázky. Veškeré informace shromážděné z těchto stránek budou zpracovávány v souladu s právními předpisy GDPR.

Změny zásad ochrany osobních údajů
Ačkoli většina změn pravděpodobně je vetší, můžeme občas změnit své zásady ochrany osobních údajů.

Dotazy
Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich zásad ochrany osobních údajů nebo informací, u které pochybujete, kontaktujte nás na adrese info@zahradnici-praha.cz

V rámci poskytování našich nabízených služeb se nic nemění.

Nařízení je platné od 25. 5. 2018